Dzień bez zabawek - II

15.03 (środa) planujemy kolejną edycję "Dnia bez Zabawek". Ponownie prosimy Państwa o pomoc w organizacji tego dnia i przynoszenie do przedszkola wszelkich materiałów, których można wykorzystać do zabawy. Z góry dziękujemy za zaangażowanie :-)

Kulig

W środę, 15.02.2017 w godz. 9.30- 13.30 wyjeżdżamy na kulig do Tulisowa. W planie zabawy na śniegu, jazda saniami i ognisko. Koszt wyjazdu to 25 zł (kulig) + koszty dojazdu, czyli ok 35-40zł (w zależności od liczby jadących dzieci). Osoby zainteresowane prosimy o szybkie zapisy :-)

W ZWIĄZKU Z KULIGIEM - ZEBRANIE Z RODZICAMI ZOSTAJE PRZEŁOŻONE Z 15.02.2017r. na środę 22.02.2017, godz. 16.30.

Konkurs ekologiczny

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do udziału w konkursie ekologicznym. Wiek dziecka: 5-6 lat. Technika: plakat+ max. 4 zdjęcia wykonane podczas jego powstania lub krótki film (mąż. 1 min.), na którym dziecko się przedstawia i zachęca do oszczędzania wody, energii...

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Zebranie z rodzicami/opiekunami prawnymi odbędzie się 15.02.2016r. o godz. 16.30. Prosimy o zabranie ze sobą długopisów.

BAL KARNAWAŁOWY

W piątek, 13.01.2017r, odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci. Prosimy o przygotowanie strojów na przebranie.

Szkoła dla rodziców

Szkoła dla Rodziców zaprasza do wzięcia udziału w programie 9 warsztatów, podczas których dowiesz się: jak mówić, żeby dzieci słuchały, jak okiełznać złość dziecka, jak skutecznie nakłaniać do współpracy. Chcesz poprawić swoje rodzicielskie umiejętności. Przyjdź 18.01.2017, godz. 14.00 i 16.00. Zapisy u nauczycieli grup.

Życzenia

Wszystkim Dzieciom, Rodzicom i Przyjaciołom Przedszkola składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech w te Dni Bożego Narodzenia radość i miłość królują w Państwa domach. Wszelkiego dobra, zdrowia i uśmiechu życzy Kadra Przedszkola nr 15.

Najbliższe plany

W poniedziałek (19.12) w naszym przedszkolu odbędzie się uroczysty obiad - spotkanie wigilijne - dla wszystkich dzieci. Prosimy, aby w tym dniu ubrać dzieci odpowiednio do uroczystości.

We wtorek 33 dzieci (zgłoszonych przez rodziców) wychodzi do teatru.

W środę wszyscy wychodzimy na koncert kolęd Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. Bardzo prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola oraz sprawdzenie ogłoszeń na tablicach, gdyż zostanie tam podana godzina śniadania.

W czwartek dzieci 5-6 letnie będą uczestniczyły w zajęciach w Muzeum na temat zwyczajów bożonarodzeniowych dawniej i dziś. Koszt 5 zł od dziecka.

W czwartek (15.12) o godz. 16.30 zapraszamy na Świąteczny Klub Przedszkolaka. Prosimy o zabranie ze sobą grubej białej lub kremowej świecy i starej łyżeczki od herbaty. Do zobaczenia

Wycieczka do Św. Mikołaja - informacje

Informacja dla rodziców dzieci jadących do Św. Mikołaja.
8.00 wyjazd
10.00 - 13.00 zwiedzanie pracowni Mikołaja, zabawy, oglądanie filmu o Mikołaju
ok. 13.00 - obiad (zupa pomidorowa i parówki - prowiant z przedszkola)
13.30- 15.00 warsztaty z Mikołajem
15.00 - wyjazd z Drzewiny
ok. 17.00 przyjazd do Elbląga.
Bardzo prosimy o ciepłe ubrania dla dzieci, jedne z zabaw będą się odbywały w wigwamie.