Ostatnie Obrazy

Najnowsze video

BAL KARNAWAŁOWY

Newsy

Życzenia

"Aby Święta Bożego Narodzenia
były Bliskością i Spokojem,
a Nowy Rok - Dobrym Czasem"
K.I. Gałczyński

Serdecznych świąt otulonych
śniegiem i ciepłem rodzinnym
oraz wiele szczęścia w Nowym Roku
życzy Dyrekcja i Kadra Przedszkola nr 15

Spotkanie Absolwentów

We wtorek 11.12.2018 o godz. 16.30 odbędzie się Spotkanie Absolwentów rocznika 2017/2018. Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.

Świąteczne Spotkania Elblążan

W sobotę 15.12.2018 o godzinie 12.40 nasze dzieci wystąpią podczas Świątecznych Spotkań Elblążan ..zapraszamy!!

100 lecie odzyskania Niepodległości

We wtorek 13.11.2012 r. Dzieci i Panie z gr. III zapraszają Rodziców wraz z dziećmi na uroczysty apel z okazji 100 lecia odzyskania Niepodległości.
Uroczystość rozpocznie się o godz. 15.30 na terenie Przedszkola nr 15 posadzeniem pamiątkowego dębu poświęconemu Janowi Emisarskiemu- Pindala. Następnie udamy się do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 12 na część artystyczną w wykonaniu przedszkolaków (ok. godz. 16.00).
Serdecznie zapraszamy!!!!

Zdjęcia do kalendarza

Uwaga!! W dniu 14.11 (środa) będą robione dzieciom zdjęcia do kalendarza. Prosimy ubrać dzieci odświętnie, zwracając uwagę na obuwie - prosimy o przyniesienie butów odpowiednich do stroju (baletki, trzewiki, itp,), fotograf nie robi zdjęć w przedszkolnych kapciach :-).
Zdjęcia będą robione tylko dzieciom, których rodzice wyrażą taką chęć - zapisy u nauczycielek w grupie. Istnieje możliwość przyprowadzenia rodzeństwa z poza przedszkola, jeżeli mają Państwo taką chęć.

"Poczytaj mi tato"

Uwaga! Akcja! Tatusiowie do dzieła!!!
Wzmacniamy rolę ojca w rodzinie. Naszą propozycją jest czytanie przedszkolakom wybranych książeczek właśnie przez Tatusiów naszych dzieci na terenie grup przedszkolnych. Czekamy na zgłoszenia.

Bicie rekordu w śpiewniu Roty

Drodzy Rodzicie....
Podejmujemy wiele działań z okazji Święta NIEPODLEGŁOŚCI...które mają przybliżyć naszym dzieciom wartości patriotyczne...
Bardzo prosimy o zaangażowanie się w kolejną akcje:
11.11.2018 o godzinie 12.15 na placu Jagiellończyka będziemy bić rekord Polski w śpiewaniu ROTY.
My ze swojej strony zapewniamy ćwiczenie śpiewu w przedszkolu ale naukę słów...przekazujemy w WASZE ręce kochani Rodzice prosimy o współpracę!!

Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka odbędzie się 23.10.2018 o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy na uroczystość rodziców dzieci nowoprzyjetych do przedszkola. Prosimy w tym dniu ubrać wszystkie dzieci na galowo.

Dzień Edukacji Narodowej

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbędzie się w naszym przedszkolu we wtorek 16.10.2018r. o godz. 13.00. Prosimy w tym dniu ubrać dzieci na galowo.
Wygenerowano w sekund: 0.07
4,514,406 unikalne wizyty