Bal Karnawałowy

W środę (17.01) odbędzie się Bal Karnawałowy dla dzieci. Prosimy o przygotowanie strojów.

WOŚP

Po raz pierwszy nasze przedszkole zagra z WOŚP w dniach 11-12.01.2018r. Szczegóły na plakatach w przedszkolu. Zachęcamy do udziału w akcji.

Życzenia

Zdrowych, radosnych i śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2018 roku życzą Pracownicy Przedszkola.

Wigilia Przedszkolna

W środę (20.12) odbędzie się uroczysty wspólny obiad całego przedszkola - WIGILIA PRZEDSZKOLNA. Bardzo prosimy ubrać dzieci stosownie do uroczystości.

Wycieczka do Świętego Mikołaja

Drodzy Rodzice!!
Plan wycieczki do Świętego Mikołaja:
9.30 wyjazd z przedszkola
11.00 - drugie śniadanie (bułka + herbata)
11.30 i 12.00 - wejście na zajęcia w domu Mikołaja (w dwóch grupach)
14.30 - obiad (zupa pomidorowa i parówki)
15.30 - wyjazd z Gdańska
17.00- 17.30 - przyjazd do Elbląga, przystanek na ul. Nowowiejskiej. BARDZO PROSIMY OSOBIŚCIE ZGŁOSIĆ NAUCZYCIELOM ODBIÓR DZIECI!!

W domu świętego Mikołaja jest ciepło, prosimy ubrać dzieci lekko i wygodnie , najlepiej w obuwie sportowe.
Prosimy o przygotowanie plecaków ze smakołykami, bez czekolady, chipsów i napoi gazowanych.
Prosimy o

Koncert EOK

W poniedziałek (04.12) dzieci 5-6letnie wychodzą na koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej do Szkoły Muzycznej. W związku z czym, w tym dniu śniadanie (dla wszystkich dzieci!) jest o godz. 8.00. Bardzo prosimy, aby dzieci idące na koncert ubrać w strój galowy.

Góra Grosza

Zachęcamy do udziału w zbiórce monet - grosików w ramach akcji Góra Grosza 2017.

Warsztaty w Galerii El

W grudniu wszystkie grupy (w różnych terminach) będą uczestniczyły w warsztatach świątecznych w Galerii El. Koszt warsztatów oraz przejazdu busem to 8 zł od dziecka. Prosimy o wpłaty u nauczycieli grup.

Wycieczka do Św. Mikołaja

Prosimy osoby, które zapisały dziecko na wycieczkę do Świętego Mikołaja (13.12) o wpłatę 15 zł na autokar.

Warsztaty dla rodziców

W środę (29.11) w godz. 16.00-17.30 pedagog i psycholog zapraszają na warsztat dla rodziców pt. "Krzyk, gniew, płacz - sposoby na trudne zachowania u dzieci". Chętni zgłaszają się u nauczycieli grup.

WAŻNE!!! WARSZTAT PRZEŁOŻONY NA 05.12.2017r.