Wycieczka do Św. Mikołaja

Prosimy osoby, które zapisały dziecko na wycieczkę do Świętego Mikołaja (13.12) o wpłatę 15 zł na autokar.

Warsztaty dla rodziców

W środę (29.11) w godz. 16.00-17.30 pedagog i psycholog zapraszają na warsztat dla rodziców pt. "Krzyk, gniew, płacz - sposoby na trudne zachowania u dzieci". Chętni zgłaszają się u nauczycieli grup.

WAŻNE!!! WARSZTAT PRZEŁOŻONY NA 05.12.2017r.

Zajęcia otwarte- gr. IV

We wtorek (28.11) o godz. 10.00 zapraszamy rodziców dzieci z gr. IV na andrzejkowe zajęcia otwarte. Prosimy o zabranie obuwia zamiennego.

Wolontariusz WOśP- poszukiwany

Szanowni Państwo Dyrektorzy
Elbląskich Szkół Podstawowych

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu podjęła się organizacji XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Już 14 stycznia 2018 roku po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdego roku, w jedną karnawałową niedzielę w całej Polsce oraz wielu miejscach świata odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Tegoroczny temat finału: „pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
Zapraszam Uczniów z Państwa Szkoły do bycia -
Wolontariuszem XXVI Finału WOŚP !!
Rejestracja wolontariuszy na dwa sposoby:
1. Przez stronę www wolontariusze.wosp.org.pl wybieramy Elbląg i rozpoczynamy rejestrację.
Wolontariusz pełnoletni: samodzielnie dokonuje zgłoszenia do Sztabu
Wolontariusz niepełnoletni: zgłasza się z pomocą opiekuna prawnego
Wolontariusz po dokonaniu zgłoszenia przez stronę www muszą stawić się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26 w celu weryfikacji wprowadzonych danych i podpisania stosownych dokumentów.
2. Zgłaszamy się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26, zabieramy ze sobą: zdjęcie, dowód lub inny dokument tożsamości, w przypadku osób nieletnich dodatkowo zabieramy ze sobą opiekuna prawnego, który na miejscu podpisze zgodę na wasze uczestnictwo w XXVI Finale WOŚP w Elblągu.
Rejestracją wolontariuszy XXVI Finału WOŚP w Elblągu zajmuje się:
Regionalne Centrum Wolontariatu ul. Związku Jaszczurczego 17/26
od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00
oraz soboty w godzinach od 10.00 do 15.00 -do dnia 6 grudnia 2017 roku.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem tel. 55 235-18-85

Szef Sztabu
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
             w Elblągu
           Bogusław Milusz

W czwartek będą wykonywane zdjęcia do kalendarza.

Dzień Pluszowego Misia

W piątek (24.11) odbędzie się DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA połączony z BALEM JESIENI. W tym dniu:

- dzieci przynoszą do przedszkola swojego ulubionego pluszowego misia

- dzieci obowiązują stroje/przebrania/opaski o tematyce jesiennej

- nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na pracę plastyczną "Mój Miś"
WARUNKI KONKURSU: format A4, technika dowolna, termin oddania prac - 23.11 (czwartek).

Zapraszamy na andrzejkowy Klub Przedszkolaka, który odbędzie się 21.11.2017 (wtorek) o godz. 16.30. Chęnych prosimy o zapisy w przedszkolu.

Teatr

16 stycznia 2018r. odbędzie się wyjście na spektakl "Opowieści z naszego dzieciństwa". Cena biletu 18 zł, liczba miejsc ograniczona, prosimy o zapisy i wpłaty u p. Kariny

Spotkanie absolwentów

We wtorek (7.11 o godz. 16.30, w sali gr. IV) odbędzie się spotkanie absolwentów z rocznika 2016/17. serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Wyjście na koncert EOK

W poniedziałek (06.11) dzieci 6letnie wychodzą na koncert EOK do Szkoły Muzycznej, w związku z czym śniadanie w tym dniu zostaje przesunięte na godz. 8.00 (dla wszystkich dzieci). Prosimy o punktualność.