Wyjście do kina - karnety

W piątek 07.04. przewidywane jest kolejne wyjście do kina w ramach zakupionych karnetów.

Wycieczka do Stegny

Drodzy Rodzice!!!
Dnia 06.04.2017 roku o 9.30 wyjeżdżamy na wycieczkę do Stegny! Będziemy wdychać wiosenne powietrze, bawić się, spacerować a koło 13 odwiedzimy kolegów w przedszkolu w Stegnie (tam zjemy pomidorową i parówki). Do przedszkola wracamy około 15.00
Koszt wycieczki uzależniony jest od ilości chętnych zapisanych u Pań nauczycielek w grupie.
Prosimy o zamówienie słonecznej pogody!!!

Wystawa LEGO

Drodzy Rodzice... 8.05 organizujemy wyjazd do Gdańska na wystawę klocków lego...po obejrzeniu wystawy, zabawek na wystawie i obejrzeniu filmu pojedziemy na chwilę relaksu na plaży...;) koniecznie do piątku trzeba zgłosić do Pań nauczycielek chętne dzieci... (REZERWACJA, AUTOBUS)

Wyjście do Szkoły Muzycznej

We wtorek 04.04. 2017 dzieci 5-6 letnie będą uczestniczyły w koncercie w Szkole Muzycznej.

KONKURS WIELKANOCNY

UWAGA!!! OGŁASZAMY RODZINNY KONKURS WIELKANOCNY!!!
Technika: ozdobione dowolną techniką jajko styropianowe
Warunek konieczny: zawieszka do powieszenia jajka
Uczestnicy: 1 rodzina=1 jajko
Termin: 03.04.2017 – dostarczenie prac do nauczycielek grup
04.04.2017 – stworzenie anonimowej galerii prac konkursowych w szatni
04.04.2017 od godz. 12.00 do 16.30 – głosowanie.
06.04.2017 - ogłoszenie wyników

NAJLEPSZĄ PRACĘ WYBIORĄ RODZICE WRAZ Z DZIEĆMI ODDAJĄC GŁOS NA NAJŁADNIEJSZE JAJKO!!

Zapraszam do zabawy. Iwona Barańska

Spotkanie z poetką

W piątek, 31.03.2017r., o godz. 12.30 nasze przedszkole odwiedzi elbląska poetka Jagoda Falarz. Przeczyta dzieciom wiersze ze swojej książki "Czytanki Piekarczyka". Jeżeli chcieliby Państwo zakupić książeczkę z osobistą dedykacją dla dziecka (koszt 15zł), prosimy o zapisy i opłaty (do piątku) u nauczycielek grup.

Zbieraj baterie.

Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskim programie "ZBIERAJ BATERIE". Zachęcamy do przynoszenia zużytych baterii. Do wygrania fantastyczne nagrody: laptopy, aparaty fotograficzne, telewizory, projektory. Zbiórka trwa do 8 maja.

Zapraszamy Rodziców i Dzieci na kolejny "Klub Przedszkolaka" w dniu 30.03 (czwartek) o godz. 16.30.
Treść spotkania: Palmy wielkanocne

ZAPRASZAMY!!!

Kiermasz wielkanocny

Kiermasz wielkanocny odbędzie się w terminie 03.04.2017-07.04.2017. Wiemy, że Państwo chętnie wspieracie nasze akcje, ponieważ cały dochód z kiermaszu jest przeznaczony na dodatkową wycieczkę dla Waszych dzieci.

Prosimy Was drodzy Rodzice o przynoszenie fantów na kiermasz (ozdoby papierowe, z gliny, palmy, koszyczki, pisanki, ale i brzózki i bukszpan w pęczkach) do 31.03.2017r.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.

List Ministra Edukacji Narodowej

Drodzy Państwo zachęcamy do zapoznania się z listem Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej w sprawie reformy edukacji. List znajduje się na stronie MEN