Wigilia Przedszkolna

W środę (20.12) odbędzie się uroczysty wspólny obiad całego przedszkola - WIGILIA PRZEDSZKOLNA. Bardzo prosimy ubrać dzieci stosownie do uroczystości.

Wycieczka do Świętego Mikołaja

Drodzy Rodzice!!
Plan wycieczki do Świętego Mikołaja:
9.30 wyjazd z przedszkola
11.00 - drugie śniadanie (bułka + herbata)
11.30 i 12.00 - wejście na zajęcia w domu Mikołaja (w dwóch grupach)
14.30 - obiad (zupa pomidorowa i parówki)
15.30 - wyjazd z Gdańska
17.00- 17.30 - przyjazd do Elbląga, przystanek na ul. Nowowiejskiej. BARDZO PROSIMY OSOBIŚCIE ZGŁOSIĆ NAUCZYCIELOM ODBIÓR DZIECI!!

W domu świętego Mikołaja jest ciepło, prosimy ubrać dzieci lekko i wygodnie , najlepiej w obuwie sportowe.
Prosimy o przygotowanie plecaków ze smakołykami, bez czekolady, chipsów i napoi gazowanych.
Prosimy o

Koncert EOK

W poniedziałek (04.12) dzieci 5-6letnie wychodzą na koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej do Szkoły Muzycznej. W związku z czym, w tym dniu śniadanie (dla wszystkich dzieci!) jest o godz. 8.00. Bardzo prosimy, aby dzieci idące na koncert ubrać w strój galowy.

Góra Grosza

Zachęcamy do udziału w zbiórce monet - grosików w ramach akcji Góra Grosza 2017.

Warsztaty w Galerii El

W grudniu wszystkie grupy (w różnych terminach) będą uczestniczyły w warsztatach świątecznych w Galerii El. Koszt warsztatów oraz przejazdu busem to 8 zł od dziecka. Prosimy o wpłaty u nauczycieli grup.

Wycieczka do Św. Mikołaja

Prosimy osoby, które zapisały dziecko na wycieczkę do Świętego Mikołaja (13.12) o wpłatę 15 zł na autokar.

Warsztaty dla rodziców

W środę (29.11) w godz. 16.00-17.30 pedagog i psycholog zapraszają na warsztat dla rodziców pt. "Krzyk, gniew, płacz - sposoby na trudne zachowania u dzieci". Chętni zgłaszają się u nauczycieli grup.

WAŻNE!!! WARSZTAT PRZEŁOŻONY NA 05.12.2017r.

Zajęcia otwarte- gr. IV

We wtorek (28.11) o godz. 10.00 zapraszamy rodziców dzieci z gr. IV na andrzejkowe zajęcia otwarte. Prosimy o zabranie obuwia zamiennego.

Wolontariusz WOśP- poszukiwany

Szanowni Państwo Dyrektorzy
Elbląskich Szkół Podstawowych

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu podjęła się organizacji XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Już 14 stycznia 2018 roku po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdego roku, w jedną karnawałową niedzielę w całej Polsce oraz wielu miejscach świata odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Tegoroczny temat finału: „pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
Zapraszam Uczniów z Państwa Szkoły do bycia -
Wolontariuszem XXVI Finału WOŚP !!
Rejestracja wolontariuszy na dwa sposoby:
1. Przez stronę www wolontariusze.wosp.org.pl wybieramy Elbląg i rozpoczynamy rejestrację.
Wolontariusz pełnoletni: samodzielnie dokonuje zgłoszenia do Sztabu
Wolontariusz niepełnoletni: zgłasza się z pomocą opiekuna prawnego
Wolontariusz po dokonaniu zgłoszenia przez stronę www muszą stawić się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26 w celu weryfikacji wprowadzonych danych i podpisania stosownych dokumentów.
2. Zgłaszamy się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26, zabieramy ze sobą: zdjęcie, dowód lub inny dokument tożsamości, w przypadku osób nieletnich dodatkowo zabieramy ze sobą opiekuna prawnego, który na miejscu podpisze zgodę na wasze uczestnictwo w XXVI Finale WOŚP w Elblągu.
Rejestracją wolontariuszy XXVI Finału WOŚP w Elblągu zajmuje się:
Regionalne Centrum Wolontariatu ul. Związku Jaszczurczego 17/26
od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00
oraz soboty w godzinach od 10.00 do 15.00 -do dnia 6 grudnia 2017 roku.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem tel. 55 235-18-85

Szef Sztabu
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
             w Elblągu
           Bogusław Milusz

W czwartek będą wykonywane zdjęcia do kalendarza.