BAL KARNAWAŁOWY

W piątek, 13.01.2017r, odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci. Prosimy o przygotowanie strojów na przebranie.

Szkoła dla rodziców

Szkoła dla Rodziców zaprasza do wzięcia udziału w programie 9 warsztatów, podczas których dowiesz się: jak mówić, żeby dzieci słuchały, jak okiełznać złość dziecka, jak skutecznie nakłaniać do współpracy. Chcesz poprawić swoje rodzicielskie umiejętności. Przyjdź 18.01.2017, godz. 14.00 i 16.00. Zapisy u nauczycieli grup.

Życzenia

Wszystkim Dzieciom, Rodzicom i Przyjaciołom Przedszkola składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech w te Dni Bożego Narodzenia radość i miłość królują w Państwa domach. Wszelkiego dobra, zdrowia i uśmiechu życzy Kadra Przedszkola nr 15.

Najbliższe plany

W poniedziałek (19.12) w naszym przedszkolu odbędzie się uroczysty obiad - spotkanie wigilijne - dla wszystkich dzieci. Prosimy, aby w tym dniu ubrać dzieci odpowiednio do uroczystości.

We wtorek 33 dzieci (zgłoszonych przez rodziców) wychodzi do teatru.

W środę wszyscy wychodzimy na koncert kolęd Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. Bardzo prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola oraz sprawdzenie ogłoszeń na tablicach, gdyż zostanie tam podana godzina śniadania.

W czwartek dzieci 5-6 letnie będą uczestniczyły w zajęciach w Muzeum na temat zwyczajów bożonarodzeniowych dawniej i dziś. Koszt 5 zł od dziecka.

W czwartek (15.12) o godz. 16.30 zapraszamy na Świąteczny Klub Przedszkolaka. Prosimy o zabranie ze sobą grubej białej lub kremowej świecy i starej łyżeczki od herbaty. Do zobaczenia

Wycieczka do Św. Mikołaja - informacje

Informacja dla rodziców dzieci jadących do Św. Mikołaja.
8.00 wyjazd
10.00 - 13.00 zwiedzanie pracowni Mikołaja, zabawy, oglądanie filmu o Mikołaju
ok. 13.00 - obiad (zupa pomidorowa i parówki - prowiant z przedszkola)
13.30- 15.00 warsztaty z Mikołajem
15.00 - wyjazd z Drzewiny
ok. 17.00 przyjazd do Elbląga.
Bardzo prosimy o ciepłe ubrania dla dzieci, jedne z zabaw będą się odbywały w wigwamie.

Mikołajki na Sportowo w SP 12

W środę (07.12) grupa III i IV weźmie udział w Mikołajkach na Sportowo w SP 12. Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola (do godz. 8.30) oraz ubranie dzieci w czerwoną koszulkę. Serdecznie dziękujemy.

Mikołajki w CSB

We wtorek (06.12) dzieci 5-6letnie wezmą udział w Miejskich Mikołajkach w Centrum Sportowo - Biznesowym. Prosimy o ubranie dzieci w białe podkoszulki i ciemne spodnie. Koszt przejazdu autobusem 3,5zł.

kiermasz

Uwaga Rodzice. Rozpoczynamy przygotowania do świątecznego kiermaszu. Tradycyjnie prosimy Państwa o zaangażowanie (przynoszenie ozdób własnoręcznie wykonanych). Kiermasz planowany jest w terminie od 12.12.2016r. Pragniemy przypomnieć, że zebrane pieniądze przeznaczone są w całości na dodatkową wycieczkę dla Waszych dzieci.

Akcja Mikołajkowa

Wspieramy elbląski wolontariat w zbiórce środków czystości oraz pielęgnacyjnych dla Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kasprzaka w Elblągu. Zbieramy kremy, balsamy, pieluchy, oliwki, chusteczki. Dziękujemy za okazane wsparcie.