Wycieczka do Nowej Holandii

Wycieczka do Nowej HolandiiI kolejny raz w te wakacje wyjeżdżamy z przedszkola...25.07 jedziemy do Nowej Holandii na wycieczkę :))
wyjazd 0 9.30
10.00-14.00 zabawa
14.00 wyjazd do przedszkola
14.30 obiad
koszt 25 zł w tym autobus, bilet i lody...
I jak zawsze prosimy trzymac kciuki, żeby świeciło nam słoneczko :)

Wycieczka do Fromborka

Wycieczka do FromborkaW wakacje podróżujemy.. tym razem do Fromborka. W czwartek 11.07.2013r. jedziemy na wycieczkę, popłyniemy statkiem aż do Krynicy Morskiej, zjemy pyszne lody i pobawimy się na plaży. I oby pogoda była lepsza niż na poprzednim wyjeździe:)

Wakacje

WakacjeRozpoczęły się wakacje :). Dziękujemy Dzieciom, Rodzicom za ten rok wspólnej pracy. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku, aby zyskać siły na kolejny rok.

Nasze przedszkole jest czynne w lipcu i mimo wakacji dzieci w tym czasie mogą spodziewać się wielu atrakcji. Szczegóły wkrótce :)

Pożegnanie 6-latków

Pożegnanie 6-latkówW piątek, 21.06.2013r. o godz. 14.00 odbędzie się uroczysta akademia na pożegnanie 5 i 6 latków odchodzących do szkół. Serdecznie zapraszamy rodziców na uroczystość.