DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - KONKURS

UWAGA!!!
Ogłaszamy konkurs plastyczny pt. "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ"
.
Prace w formacie A3, w dowolnej technice wykonujemy z dziećmi w domu. Należy je oddać (podpisane z tyłu) do 15.11.2013r do nauczycielek w grupach.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25.11.2013r. podczas obchodów Dnia Pluszowego Misia. Przewidziane są nagrody rzeczowe :).
Zapraszamy do udziału w konkursie!!!

Zdjęcia do kalendarza

8 Listopada (piątek) będą robione zdjęcia do kalendarza przez firmę Pro-art.

Zbiórka baterii

Drodzy Rodzice!!! Nasze przedszkole bierze udział w konkursie "Baterie na wagę czystego środowiska". Zachęcamy do zaangażowania się w zbiórkę zużytych baterii.

Dnia 21.10.2013r (poniedziałek) o godz. 16.30 zapraszamy na Klub Przedszkolaka pt. "Przygoda z jeżem". Jak zawsze liczymy na Państwa obecność i uśmiechy :)) ZAPRASZAMY!!!!

Jeszcze raz o Zielonej Fladze

Drodzy Rodzice!!! Bardzo się cieszymy z certyfikatu Zielonej Flagi, więc dzielimy się również informacją, że o nas głośno w województwie :) W linku więcej informacji WMODN o Zielonej Fladze

CERTYFIKAT ZIELONEJ FLAGI!!

Drodzy Rodzice!!!
Dzięki wspólnej pracy - Waszej i naszej- udało nam się zdobyć międzynarodowy certyfikat ZIELONEJ FLAGI.
„Zielona Flaga" jest międzynarodowym tytułem, który nadawany jest szkołom na całym świecie w ramach Programu Eco-Schools, w którym uczestniczy ponad 15.000 szkół z 53 krajów Europy a także Afryki, Ameryki Płd., Azji i Oceanii. I MY TEŻ JĄ MAMY!!!!
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ!!!

Uroczyste przekazanie Flagi w naszym przedszkolu odbędzie się w przyszłym tygodniu.

przepis na ciasto marchewkowe.

Drodzy Rodzice!! Oto zdradzamy tajemnicę pysznego ciasta marchewkowego :) Życzymy smacznego!!

Wyjazd do Gdańska

Wycieczka
Drodzy Rodzice...
06.12.203 roku planujemy wyjazd do Gdańska Oliwy na rewię na lodzie pt. "Śpiąca Królewna"...zapraszamy...zapisy do końca października :)

Bal Jesieni w SP23

Informacje
16.10.2013r. (środa) 5 i 6 latki z naszego przedszkola udają się na Bal Jesieni do zaprzyjaźnionej szkoły nr 23.

Informacje
14. października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej - święto wszystkich pracowników oświaty.
Z tej okazji 15.10.2013r. odbędzie się w naszym przedszkolu uroczysta akademia.
Prosimy o ubranie dzieci na galowo.
Dziękujemy!!