Informacje
14. października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej - święto wszystkich pracowników oświaty.
Z tej okazji 15.10.2013r. odbędzie się w naszym przedszkolu uroczysta akademia.
Prosimy o ubranie dzieci na galowo.
Dziękujemy!!

Bal Jesieni

W czwartek (10.10.2013r.) odbędzie się BAL JESIENI. Prosimy o przygotowanie dla dzieci strojów z jesiennym akcentem (np.opaski). Z góry serdecznie dziękujemy.

Warsztaty z Dorotą Zawadzką

InformacjeWarsztaty dla rodziców "Rodzinna aktywność sportowa i jej wpływ na budowanie pozytywnych relacji rodzicielskich" - darmowy wykład prowadzony przez „ Supernianię” - Dorotę Zawadzką - znaną pedagog i psycholog rozwoju człowieka - teraz w Elblągu!

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Newsy
W piątek (04.10 o godz. 14.30) odbędzie się pierwsza wielka uroczystość dzieci nowo przyjętych do naszego przedszkola - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.
Prosimy w tym dniu o ubranie dzieci w stroje galowe.

Budżet obywatelski

Urząd Miejski w Elblągu
Departament Organizacji i Nadzoru
Marta Doroz
Zastępca Dyrektora

Szanowni Państwo,
Ruszyło głosowanie nad wnioskami do Budżetu Obywatelskiego na 2014 rok. Łącznie elblążanie złożyli 246 propozycji z czego 160 zostało zaopiniowanych pozytywnie. Ostatecznie do ankiet po zgrupowaniu zadań trafiło 105 propozycji podzielonych na 5 okręgów wyborczych. Jakie z nich okażą się zwycięskie i znajdą się w budżecie miasta na 2014 rok? O tym zdecydują mieszkańcy.

Wyjście do teatru

Informacje
Wyjście do teatru:

22.10 "Czarnoksiężnik z krainy Oz" (cena biletu 19zł)

04.12 "Dziewczynka z zapałkami" (cena biletu 19zł).

Dla dzieci, które pozostaną w przedszkolu zostaną zorganizowane ciekawe zajęcia.

Szukamy dawcy szpiku

Tadzik Suszek ma 14 lat. Jest urodzonym sportowcem, pasjonował się pływaniem, kajakarstwem, a ostatnio piłką ręczną. Tuż przed wyjazdem na obóz wakacyjny źle się poczuł. Zaniepokojona mama poszła z nim do lekarza. Przeprowadzono badania i postawiono diagnozę: ostra białaczka. Tylko przeszczep szpiku może uratować życie chłopca. Jutro (26 września) w szpitalu wojewódzkim w Elblągu każdy chętny będzie mógł zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców. Sprawdź, może właśnie ty jesteś genetycznym bliźniakiem Tadzika. A może podarujesz życie innej, chorej osobie...

W poniedziałek 30 września o godz. 16.00 rozpoczynamy nowy sezon w Klubie Przedszkolaka. Zapraszamy serdecznie rodziców z dziećmi na super zabawę. Zaczynamy jesiennie, więc prosimy o przyniesienie kolorowych liści. Liczymy na Państwa!!!
KLUB PRZEDSZKOLAKA w naszym przedszkolu to cykliczne popołudniowe spotkania organizowane przez nauczycielki z grup i specjalistki. Spotykamy się z rodzicami i dziećmi (często z młodszym lub starszym rodzeństwem przedszkolaków), by lepiej się poznać, wspólnie się bawić, eksperymentować, tworzyć coś z niczego (np. ekologiczne stworki), pobijać przedszkolne rekordy (np. na łańcuch choinkowy), upiększać nasze przedszkole (np. malować plac zabaw i tworzyć dekoracje), pokazywać dzieciom stare zwyczaje (Andrzejki), a przede wszystkim spędzić miło czas na wspólnym tworzeniu. Zapraszamy na Klub Przedszkolaka wszystkie dzieciaki z rodzicami. Zwykle prosimy o zabranie jakiś potrzebnych materiałów do pracy, ale przede wszystkim CHCEMY, ŻEBY PRZYNIEŚLI PAŃSTWO UŚMIECH I DOBRY HUMOR!!!
DO zobaczenia w poniedziałek. Zapraszam w imieniu pani Kasi i pani Magdy z gr. II.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dziś DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!!!
Życzymy wszystkim naszym Dzieciaczkom dużo uśmiechu, radości, wspaniałych i bezpiecznych zabaw, czasu spędzonego z rodzicami w atmosferze miłości i serdeczności, aby mogły rozwijać się w jak najlepszych warunkach.
A żeby uczcić ten dzień w naszym przedszkolu odbędzie się bal z niespodziankami dla maluchów :)

Sowy

Drodzy Rodzice! W środę odwiedzili nas niezwykli goście: sowy, jastrzębie oraz sokoły ze swoimi opiekunami. Zajęcia były atrakcyjne dla dzieci, wiele się dowiedziały o życiu i zwyczajach ptaków, bardzo się to spotkanie przedszkolakom podobało. Na koniec każde chętne dziecko miało wykonane zdjęcie z sową Fioną. Zakup zdjęcia jest dobrowolny, jednakże warto podziękować w ten sposób za to spotkanie i radość jaką ptaki sprawiły dzieciom.