Ostatnie Obrazy

Najnowsze video

Wyjście do teatru

Informacje
Wyjście do teatru:

22.10 "Czarnoksiężnik z krainy Oz" (cena biletu 19zł)

04.12 "Dziewczynka z zapałkami" (cena biletu 19zł).

Dla dzieci, które pozostaną w przedszkolu zostaną zorganizowane ciekawe zajęcia.

Szukamy dawcy szpiku

Tadzik Suszek ma 14 lat. Jest urodzonym sportowcem, pasjonował się pływaniem, kajakarstwem, a ostatnio piłką ręczną. Tuż przed wyjazdem na obóz wakacyjny źle się poczuł. Zaniepokojona mama poszła z nim do lekarza. Przeprowadzono badania i postawiono diagnozę: ostra białaczka. Tylko przeszczep szpiku może uratować życie chłopca. Jutro (26 września) w szpitalu wojewódzkim w Elblągu każdy chętny będzie mógł zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców. Sprawdź, może właśnie ty jesteś genetycznym bliźniakiem Tadzika. A może podarujesz życie innej, chorej osobie...

Klub Przedszkolaka

W poniedziałek 30 września o godz. 16.00 rozpoczynamy nowy sezon w Klubie Przedszkolaka. Zapraszamy serdecznie rodziców z dziećmi na super zabawę. Zaczynamy jesiennie, więc prosimy o przyniesienie kolorowych liści. Liczymy na Państwa!!!
KLUB PRZEDSZKOLAKA w naszym przedszkolu to cykliczne popołudniowe spotkania organizowane przez nauczycielki z grup i specjalistki. Spotykamy się z rodzicami i dziećmi (często z młodszym lub starszym rodzeństwem przedszkolaków), by lepiej się poznać, wspólnie się bawić, eksperymentować, tworzyć coś z niczego (np. ekologiczne stworki), pobijać przedszkolne rekordy (np. na łańcuch choinkowy), upiększać nasze przedszkole (np. malować plac zabaw i tworzyć dekoracje), pokazywać dzieciom stare zwyczaje (Andrzejki), a przede wszystkim spędzić miło czas na wspólnym tworzeniu. Zapraszamy na Klub Przedszkolaka wszystkie dzieciaki z rodzicami. Zwykle prosimy o zabranie jakiś potrzebnych materiałów do pracy, ale przede wszystkim CHCEMY, ŻEBY PRZYNIEŚLI PAŃSTWO UŚMIECH I DOBRY HUMOR!!!
DO zobaczenia w poniedziałek. Zapraszam w imieniu pani Kasi i pani Magdy z gr. II.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dziś DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!!!
Życzymy wszystkim naszym Dzieciaczkom dużo uśmiechu, radości, wspaniałych i bezpiecznych zabaw, czasu spędzonego z rodzicami w atmosferze miłości i serdeczności, aby mogły rozwijać się w jak najlepszych warunkach.
A żeby uczcić ten dzień w naszym przedszkolu odbędzie się bal z niespodziankami dla maluchów :)

Sowy

Sowy
Drodzy Rodzice! W środę odwiedzili nas niezwykli goście: sowy, jastrzębie oraz sokoły ze swoimi opiekunami. Zajęcia były atrakcyjne dla dzieci, wiele się dowiedziały o życiu i zwyczajach ptaków, bardzo się to spotkanie przedszkolakom podobało. Na koniec każde chętne dziecko miało wykonane zdjęcie z sową Fioną. Zakup zdjęcia jest dobrowolny, jednakże warto podziękować w ten sposób za to spotkanie i radość jaką ptaki sprawiły dzieciom.

Mistrzostwa Europy w siatkówce na siedząco

Urząd Miejski w Elblągu uprzejmie zaprasza, również w imieniu Pana Prezydenta Miasta Elbląga, do uczestnictwa, w tak prestiżowym wydarzeniu jakim są Mistrzostwa Europy w siatkówce na siedząco kobiet i mężczyzn. Wejścia na mecze są bezpłatne.

Zmiana terminu wycieczki do Suchacza

UWAGA!! UWAGA!!!
W związku z niesprzyjającą pogodą czwartkowa i piątkowa wycieczka do Suchacza została przełożona na 24 i 25 września. Oby wtedy świeciło nam słonko :)

Nowości na stronie

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z tygodniowym jadłospisem, który od tego tygodnia regularnie będzie pojawiał się na naszej stronie w zakładce Życie Przedszkola ->Jadłospis.

Bezpłatna terapia dla dzieci

InformacjeOd stycznia 2013r. w Poradni CTS w Elblągu istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej terapii dla dzieci w wieku od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole. Bezpłatna terapia obejmuje dzieci z deficytami rozwojowymi, z niepełnosprawnością lub zagrożonych niepełnosprawnością, a także dzieci z zaburzonym rozwojem psychoruchowym, społecznym oraz dzieci z innymi problemami rozwojowymi. Pomoc obejmuje również ich rodziców i opiekunów.

Wycieczka do Suchacza

Wycieczka
W dniach 19-20.09 wyjeżdżamy na naszą pierwszą wycieczkę!!!
W Suchaczu będziemy piekli chleb, samodzielnie wykonamy masło i ser a dla relaksu pojeździmy, pospacerujemy, pooddychamy świeżym powietrzem!!! Kochani Rodzice, proszę o odpowiednie ubranie dzieci...
Gr I i II na wycieczę wyjeżdża 19.09 a Gr III i IV 20 o godzinie 9...powrót koło 14....
Wygenerowano w sekund: 0.05
4,514,163 unikalne wizyty