Ostatnie Obrazy

Najnowsze video

Bezpłatna terapia dla dzieci

InformacjeOd stycznia 2013r. w Poradni CTS w Elblągu istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej terapii dla dzieci w wieku od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole. Bezpłatna terapia obejmuje dzieci z deficytami rozwojowymi, z niepełnosprawnością lub zagrożonych niepełnosprawnością, a także dzieci z zaburzonym rozwojem psychoruchowym, społecznym oraz dzieci z innymi problemami rozwojowymi. Pomoc obejmuje również ich rodziców i opiekunów.

Wycieczka do Suchacza

Wycieczka
W dniach 19-20.09 wyjeżdżamy na naszą pierwszą wycieczkę!!!
W Suchaczu będziemy piekli chleb, samodzielnie wykonamy masło i ser a dla relaksu pojeździmy, pospacerujemy, pooddychamy świeżym powietrzem!!! Kochani Rodzice, proszę o odpowiednie ubranie dzieci...
Gr I i II na wycieczę wyjeżdża 19.09 a Gr III i IV 20 o godzinie 9...powrót koło 14....

Zielona lekcja

18.09.2013 w naszym przedszkolu pojawią się niezwykli goście - sowy, sokoły i jastrzębie, specjalnie ułożone do pracy z dziećmi. Przedszkolaki dowiedzą się czym różnią się te grupy ptaków, zobaczą je latające, poznają ich zwyczaje oraz rolę w przyrodzie.
Na koniec każde dziecko będzie miało zrobione zdjęcie z sową płomykówką Fioną.
Zakup zdjęcia będzie dobrowolny.

Wyjście do kina

Filmy
Drodzy Rodzice
11.09 idziemy do kina na Elbląskie Repliki festiwalu w Gdyni na godzinę 11...
W tym dniu obiad będzie o 13.30
Dzieci 3 letnie będą miały w tym dniu zorganizowany pokaz bajek w sali rytmicznej w ramach "Kina Bambino".

Zebranie z rodzicami

Newsy
UWAGA UWAGA!!!
Dnia 16.09.2013 roku o godzinie 16.30 odbędzie się zebranie z Rodzicami. Z uwagi na poruszane tematy prosimy o przybycie wszystkich rodziców na zebranie...
Do zobaczenia!

Witamy w nowym roku szkolnym 2013/14

NewsySerdecznie witamy dzieci i rodziców w nowym roku szkolnym 2013/14. Zaczął się ten rok mało sympatyczną aurą, ale nam humor poprawia widok na nowe place zabaw oraz prawie skończony remont i brak niebezpiecznego tarasu. Czekamy, aż słonko osuszy trawę i będziemy z dziećmi testować nowe zabawki :) Mnóstwo radości gwarantowane. Zresztą jak zawsze u nas w przedszkolu :))

WAKACJE 2013

WAKACJE 2013I rozpoczęły się wakacje dla naszych przedszkolaków. Wszystkim życzymy dużo słońca i wypoczynku w rodzinnej atmosferze i nabrania sił na nowy rok. Do zobaczenia we wrześniu, w ładniejszym otoczeniu.. prace remontowe trwają i niedługo będzie można podziwiać nasz nowy teren !!! :)

Wyprawka dla przedszkolaka 2013

Wyprawka dla przedszkolaka 2013Wyprawka przedszkolaka

Drodzy rodzice. Prosimy o przygotowanie dla dziecka na 02.09.2013 rok niżej wymienionych rzeczy:

Wycieczka do Nowej Holandii

Wycieczka do Nowej HolandiiI kolejny raz w te wakacje wyjeżdżamy z przedszkola...25.07 jedziemy do Nowej Holandii na wycieczkę :))
wyjazd 0 9.30
10.00-14.00 zabawa
14.00 wyjazd do przedszkola
14.30 obiad
koszt 25 zł w tym autobus, bilet i lody...
I jak zawsze prosimy trzymac kciuki, żeby świeciło nam słoneczko :)

Wycieczka do Fromborka

Wycieczka do FromborkaW wakacje podróżujemy.. tym razem do Fromborka. W czwartek 11.07.2013r. jedziemy na wycieczkę, popłyniemy statkiem aż do Krynicy Morskiej, zjemy pyszne lody i pobawimy się na plaży. I oby pogoda była lepsza niż na poprzednim wyjeździe:)
Wygenerowano w sekund: 0.05
4,286,481 unikalne wizyty